آموزش کاشت و طراحی ناخن

دوره آموزشی پاکسازی پوست برای رسیدن به پوستی سالم، شاداب و جوان تر، همیشه طرفداران زیادی را به دنبال دارد.

از آنجایی که پوست، اولین سد دفاعی بدن می باشد که وظیفه دفع سموم بدن و مواد زیان آور را از طریق تعرق به دنبال دارد، در دوره پاکسازی پوست آموزش آناليز كردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازي پوست مشتري ، پاكسازي انواع پوست ، مراقبت هاي بعد از پاكسازي پوست و به كـارگيري ماسـك صـورت به هنر جو داده میشود.

هنرجو در این دوره می آموزد چطور آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست بردارد و مواد معدنی و اکسیژن‌دار را به سطح درمیست (لایه زیرین پوست) برساند و تمام منافذ آن را تمیز کند.

سرفصل های فنی و حرفه ای

ابزار شناسی

فرم دادن به ناخن دست (مانیکور خشک و تر)

فرم دادن به ناخن پا (پدیکور)

آموزش کاشت پایه

آموزش کاشت هلویی

آموزش ژلیش

طراحی طلاکوب، ماربل، سیلک و گل خشک

لاک زدن ناخن ها و طراحی
 مراقبت از پوست دست و پا و ناخن 

آموزش های ارائه شده در عطر مینا با تضمین یادگیری کامل هنرجو 

جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره؟

این وسایل شامل موارد زیر هستند: دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحي، انواع لاك رنگي، شابلون، محلول ضد عفوني، پنبه، ميز مخصوص مانيکور، صندلي مخصوص مانيكور، ميز مخصوص پديكور

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کاشت ناخن، هنرجو روش های انجام کاشت ناخن و مانیکور، پدیکور، کاشت های هلویی، بیبی بومر و … را به صورت کامل می آموزد.  

بعد از اتمام دوره وتمرین متناوب شما به راحتی می توانید در این رشته، حرفه ای شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کند یا در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید. 

پیشنهاد ما این است که برای انجام خدمات کاشت ناخن، حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

بازار کارش چطوره؟

خدمات ناخن یکی از پردرآمدترین مشاغل آرایشگاهی است و با توجه به کاربرد گسترده کاشت ناخن از زیبایی تا استحکام ناخن، بازار کار مناسبی برای کاشت ناخن وجود دارد. 

با توجه به این که مشتریان ناخن، ماهانه یا حتی بعد دو سه هفته برای ترمیم مراجعه می کنند می توان گفت که این رشته آرایشگاهی مشتریان خود را همواره در تمامی ماه های سال خواهد داشت.

در صورتی که به دنبال درآمد بالا در آرایشگاه هستید، حتما دوره پیشرفته کاشت ناخن را بگذرانید.

ما منتظر شما هستیم

جهت اطلاع از زمان بندی و هزینه دوره ها با مشاورین ما تماس بگییرید.