آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)

گریم و میکاپ در قسمت آموزش خدمات میکاپ دترلند ارائه شده است. میکاپ و گریم که توسط میکاپ آرتیست انجام می شود در حقیقت همان استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی است. هنر جور در دوره آموزش آرایش صورت، سبک های متعددی مثل کلاسیک، مصری، لبنانی، خلیجی، هالیوودی و … را آموزش می بیند و زیر نظر مربی آموزد که در برای هر صورتی چه مدل آرایشی مناسب است، که با توجه به تجربه ی قبلی و شناختن سلیقه ی مشتری یکی از آن ها را بر روی صورت مشتری انتخاب کرد. 

میکاپ و گریم کاربرد زیادی در سالن های زیبایی داشته و اکثر خانم ها قبل از رفتن به مراسم یا مهمانی، حتما پیش میکاپ آرتیست رفته و از خدمات استفاده می کنند. از این رو، بازار کار مناسبی برای هنرجویان این رشته وجود دارد و یکی از رشته هایی است که هنرجویان علاقه ی بسیار زیادی به آن دارند. 

بنابراین، یادگیری اصول ریز و مهمی که در گریم و میکاپ کاربرد دارند، امر بسیار مهمی در دوره آموزش آرایش صورت می باشد

سرفصل های فنی و حرفه ای

متعادل سازی چهره زنانه ( آرایش صورت )

آماده سازی اولیه آرایش ( پایه )

متعادل سازی اعضای چهره (ابرو – پیشانی – بینی )

آرایش چشم

خودآرایی

آرایش روز و شب عروس

شخصیت سازی کارتنی

آرایش خاص عکاسی

چهره پردازی کودک

آرایشگر عروس

کاشت و اکستنشن مژه

آموزش های ارائه شده در عطر مینا با تضمین یادگیری کامل هنرجو 

جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره؟

برای میکاپ و گریم، به تمام وسایل آرایش مثل رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو و … نیاز است. 

در این دوره ی آموزشی، ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. قلم سایه،رژگونه،رژلب، پد و اسفنج، آینه كوچک براي مشتري، موچین، برس ابرو، تیغ ابرو، دسته تیغ، پیش بند و هد بند اصلاح، دستکش نخی، رژ، ژگونه، پرایمر، براش، پالت های کرم پودر، پالت های کانتور، پالت های سایه و … از جمله ابزاری است که در اختیار هنرجو قرار می گیرد.

.

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره میکاپ و گریم، هنرجو انواع چهره و نوع پوست را یاد گرفته و مهارت های میکاپ و گریم را با توجه به فرم و رنگ چهره، یاد می گیرد. 

علاوه بر آموزش موارد گفته شده در سر فصل ها شما با آموزش آرایش چشم و ابرو، آموزش ارایش صورت، آموزش خودآرایی گریم صورت، لوازم گریم صورت زنانه، آموزش آرایش چشم دخترانه، اموزش گریم صورت، آموزش کار با پالت گریم و اموزش تغییر چهره با گریم نیز آشنا خواهید شد.

.

 

 

 

بازار کارش چطوره؟

میکاپ و گریم یکی از رایج ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی است. 

انجام میکاپ و گریم کار زمانبری بوده و میکاپ آرتیست ها درآمد بسیار خوبی دارند. 

هنرجو می تواند با گرفتن مدرک فنی حرفه ای، مستقیما وارد بازار کار شده و در سالن های زیبایی کار کند و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند.

 

 

 

 

ما منتظر شما هستیم

جهت اطلاع از زمان بندی و هزینه دوره ها با مشاورین ما تماس بگییرید.