عطر مینا

دپارتمان رنگ مو

انتخاب رنگ موی مناسب در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد و سبب می شود صورت تان بازتر و موهایتان زیباتر از قبل به نظر برسد .

برای رنگ کردن موها باید نکاتی را رعایت نمایید و رنگ مویی را انتخاب کنید که به دیگر اجزای صورت تان بیاید و با پوست صورت منطبق باشد تا ظاهر جذاب و زیبایی به شما ببخشد و شما با رنگ کردن موهایتان احساس پشیمانی نکنید . 

جهت رزرو وقت رنگ مو با این شماره تماس بگیرید.

09122265189

معرفی انواع رنگ موی سال ۲۰۲۰

رنگ موها به صورت شیمیایی و گیاهی موجود می باشند که رنگ موهای شیمیایی تنوع زیادی دارند و جذابیت بیشتری را به رنگ موها می بخشند از این رو اغلب خانم ها از رنگ موهای شیمیایی برای رنگ کردن موهای خود استفاده می کنند.

رنگ موهای سال ۲۰۲۰ متنوع هستند و از ترکیب چند رنگ مو با یکدیگر ایجاد می شوند و اگر شما در زمینه رنگ کردن موها مهارت دارید می توانید رنگ موهای ذکر شده را با یکدیگر ترکیب نمایید و رنگ موی مورد نظر خود را بسازید و از آن برای رنگ کردن موهایتان استفاده نمایید.

ادامه مطلب …

طریقه روشن کردن مو بدون دکلره

دکلره کردن موها آسیب های زیادی را به مو وارد می کند و باعث وز شدن و حتی ریزش مو نیز می شود بنابراین بسیاری از خانم ها که دوست ندارند موهایشان آسیب ببیند موهایشان را بدون دکلره به رنگ روشن در می آورند.

درست است که روشن کردن مو با دکلره چیز دیگری است و موجب زیباتر شدن رنگ مو می شود اما این روش چندان مناسب نیست و موجب آسیب جدی مو می شود 

بنابراین بهتر است موهای خود را با انواع رنگ مو بدون دکلره رنگ کنند .